Om Nils Ekmark
Vilken är den främsta anledningen till att man ska anlita Nils?
PERSONLIGT ENGAGEMANG ÄR MIN NYCKEL
Jag är nyfiken, öppen och social till min läggning och därmed naturligt intresserad av mina kunder och deras situation. Jag engagerar mig alltid full ut och ger allt. Något som visat sig vara vägen till framgång för både mig och mina kunder.
Som Kungsholmsbo i tredje generationen kan jag varje vrå av min stadsdel och älskar den!
Vad skiljer Nils Ekmark från andra mäklare?
Jag är civilekonom och har gått på Handelshögskolan i Stockholm. Tidigare har jag arbetat som marknads- och försäljningschef i IT-branschen under många år och vet vad som krävs för att få fram sitt budskap.
Vad har du att säga om området och bostadsmarknaden där du jobbar?
Kungsholmen är helt fantastisk! Överallt är det nära till vattnet och härliga parker. Att kunna ta på sig badrocken och ta ett kvällsdopp mitt i staden är ju egentligen helt osannolikt.
Hur marknadsför Nils sina bostadsförsäljningar?
Vår marknadsföring är mycket bred och jag erbjuder annonsering i alla typer av media. Tidningsannonser har vi i SvD och Vårt Kungsholmen. Digitalt finns vi överallt, Facebook, Instagram, svd.se och självklart på alla bostadssiter, Hemnet med flera. Spekulanterna ska inte komma undan oss. Vi ska följa dem från morgon till kväll,. Oavsett vilket media de använder, smartphone, papperstidning, surfplatta eller dator, kommer de bli medvetna om att er lägenhet är till salu!
Uppgifterna ovan är lämnade av fastighetsmäklaren själv. Profilen uppdaterades 2019-03-11.

- Bostadsrätter
- Fritidshus
- Radhus
- Tomter
- Villor
- Nacka
- Stockholm
- Söker du mäklare på andra platser: Hitta mäklare
- Fast arvode
- Rörligt mäklararvode (Fast procentsats)
- Arvodestrappa (Procentrappa)
Nils Ekmark
är mäklare på
Är du Nils Ekmark?
Logga in och redigera din presentation här.