Att sälja sin bostad är oftast en av livets största och viktigaste affärer. Det är viktigt för mig att dina behov och önskemål styr mitt arbete och att du känner dig säker, trygg och nöjd genom hela försäljningsprocessen.
Fastighetsmäklaren har själv skrivit presentationen.
Begär offertVad skiljer dig från andra mäklare?
Innan jag blev examinerad fastighetsmäklare 2015 arbetade jag på Ericsson med internationell försäljning av företagets produkter och tjänster. Min rutin och mina erfarenheter inom försäljning är värdefulla egenskaper som jag använder i min roll som fastighetsmäklare för att skapa maximal kundnytta och ett högt försäljningspris för dig.
Hur marknadsför du dina bostadsförsäljningar?
Bostäderna publiceras alltid på Svenska Mäklargruppens hemsida, Hemnet. För att optimera marknadsföringen använder jag mig alltid av en professionell fotograf vid fotograferingen av bostaden. Utöver detta marknadsför jag bostaden enligt överenskommelse med säljaren eller säljarna. Det kan till exempel vara annonsering i lokaltidning, direktreklam, Facebook eller genom Hemnets Mäklartips.
Rekommendationer (0)
Göran har ännu inga rekommendationer. Lämna gärna ett omdöme om du har haft Göran som mäklare.
Lämna omdömeHär mäklar Göran Gustafsson
Göran jobbar som mäklare i Täby, Sollentuna, Vallentuna, Upplands Väsby och Upplands-Bro.
Objekttyper
Göran förmedlar följande objekttyper.
Arvodestyper
Göran erbjuder sig att mäkla under följande ersättningsformer.
Bli matchad med rätt mäklare för just din bostadsförsäljning.
Börja härKontakta Göran
Vår unika matchningstjänst hjälper dig att enkelt jämföra och hitta rätt mäklare.
Här jobbar Göran
Göran Gustafsson är verksam som mäklare på följande mäklarkontor.