Ända sedan jag tog steget ut i yrkeslivet har jag samlat på mig många framgångsrika år av försäljningserfarenhet inom både telekom och detaljhandeln. Jag fastnade för mäklaryrket till största delen för att få vara med på den personliga resan våra kunder gör. Jag blev registrerad som mäklare 2017 och det som driver mig är att få vara med vid livets största beslut och för de flesta största affär.
Det är för mig ett prestigefyllt uppdrag där varje kund, både köpare och säljare, ska känna sig trygga hela vägen. Något som också driver mig är att detaljerna i varje steg räknas och att varje hem ska få möjligheten att presenteras på absolut bästa sätt. Detta tillsammans genererar alltid ett bra slutresultat.
Om du går i drömmar om att byta bostad så hör gärna av dig till mig för kundanpassade råd och tips om hur just ditt hem ska nå det bästa slutresultatet!
Fastighetsmäklaren har själv skrivit presentationen.
Begär offertVad skiljer dig från andra mäklare?
För mig går alltid kvalité före kvantitet. För att uppnå goda resultat så måste det finnas gott om tid för varje kund och försäljning. Därför har jag valt ett arbetssätt där jag arbetar med färre bostäder åt gången för att optimera just din affär.
Något som också är viktigt för mig är att kunderna känner sig trygga hela vägen och vill rekommendera mig vidare till sina nära och kära.
Hur marknadsför du dina bostadsförsäljningar?
Genom att ha koll på marknaden och var potentiella kunder befinner sig, väljer vi att visa din bostad på de attraktivaste marknadsplatsernas. På så vis kan vi säkerställa att vi når så många spekulanter som möjligt för att hitta rätt köpare. Vi marknadsför på vår hemsida
https://liwingmaklarbyra.se/, Hemnet, sociala medier, lappning,
Rekommendationer (6)
Cecilia Tibblin har fått följande rekommendationer från tidigare säljare och köpare.
Cecilia är en fantastisk mäklare. Hon är alltid tillgänglig och väldigt hjälpsam. Jag är nöjd och kan självklart rekommendera Cecilia vidare.
Cecilia var proffsig och allt såg väldigt bra ut i hennes presentation av vårt objekt. Hon var mycket engagerad och hon gjorde ett mycket jobb. Vi rekommenderar henne.
Cecilia skötte försäljningen jättebra - det kändes väldigt enkelt! Jag kan absolut rekommendera andra att välja Cecilia som mäklare.
Vi tyckte att Cecilia var trevlig och lätt ha att göra med, vi blev väldigt nöjda.
Här mäklar Cecilia Tibblin
Cecilia jobbar som mäklare i Karlskrona och Ronneby.
Objekttyper
Cecilia förmedlar följande objekttyper.
Arvodestyper
Cecilia erbjuder sig att mäkla under följande ersättningsformer.
Bli matchad med rätt mäklare för just din bostadsförsäljning.
Börja härKontakta Cecilia
Vår unika matchningstjänst hjälper dig att enkelt jämföra och hitta rätt mäklare.
Här jobbar Cecilia
Cecilia Tibblin är verksam som mäklare på följande mäklarkontor.
