Mäklare (5)
Följande fastighetsmäklare jobbar på SkandiaMäklarna Enskede & Farsta.


Rekommendationer (8)
Mäklarna på SkandiaMäklarna Enskede & Farsta har fått följande rekommendationer från tidigare säljare och köpare.
Jag blev rekommenderad Niki av en kompis och upplevde att hon genomförde försäljningen bra och jag är nöjd!
Jag rekommenderar verkligen Stefan som mäklare då allt fungerade smidigt och han var jättebra!
Jag sålde på distans vilket krävde mer än vanligt och mäklaren Stefan skötte allt otroligt bra. Det var tydlighet och bra kommunikation och noggrannhet och tydliga ramar för försäljningen. Uppskattar honom enormt mycket för en bra försäljning och och ett högt slutpris.
Niki var bra som mäklare och skötte kommunikationen på ett bra sätt och vi blev nöjda i slutänden.
Niclas hade otroligt god lokalkännedom och hade sålt flera objekt i området tidigare. Skötte försäljningen bra, rekommenderar!
Stefan skötte hela proccesen bra. Han var bra med köparna och med mig som säljare. Han gav bra rådgivning. Vi fick en bra känsla och uppfattning om Stefan.
Kontaktuppgifter
Vår unika matchningstjänst hjälper dig att enkelt jämföra och hitta rätt mäklare.
Mäklare är ofta områdesbundna och specialiserade på specifika bostadstyper. Vår unika matchningstjänst hjälper dig jämföra och hitta mäklare med rätt expertis i just ditt område.
Hitta mäklare
Köpa eller sälja bostad? På MäklarOfferter hittar du alla mäklare i Sverige

Att välja rätt mäklare är avgörande för att din bostad ska säljas snabbt, tryggt och såklart till ett så högt försäljningspris som möjligt.
Läs hela artikeln