
Vad tycker köpare och säljare om Joakim?
Baserat på 1 omdöme har Joakim 4,1 / 5 i betyg och 1 rekommendationer.
Joakim var otroligt duktig som mäklare. Han skötte försäljningen på ett exemplariskt sätt och blev så nöjd och vill rekommendera honom vidare.
| Registrerad sedan | 2012 |
| Antal år som mäklare | 14 år |
| Objektstyper | Bostadsrätt |
| Arvodestyper | Fast arvode Procent av slutpriset Provisionstrappa |
| Antal sålda objekt | 20+ |
| Snitt slutpris | 13 250 000 kr |
| Snitt kvadratmeterpris | 150 000 kr |
| Skillnad mellan utgångspris & slutpris | +13,1% |
Ska du sälja bostad?
Begär offertSkicka en kostnadsfri offertförfrågan till Joakim Andersson för att jämföra mäklare inför din bostadsförsäljning.
Presentation
Joakim Andersson har varit registrerad fastighetsmäklare sedan 2012 och är verksam som mäklare i Stockholm, bland annat i Vasastan och på Kungsholmen. Han förmedlar huvudsakligen bostadsrätter och erbjuder olika arvodesmodeller för bostadssäljare, däribland fast arvode, procent av slutpriset och provisionstrappa. Joakim är knuten till SkandiaMäklarna via kontoren i Vasastan och på Östermalm. Han har fått 1 rekommendation från en tidigare bostadssäljare.
Kontakta Joakim Andersson
Jämför & hitta bästa mäklaren – helt gratis!Jämför mäklare gratis
Här jobbar Joakim
Joakim Andersson är verksam som mäklare på följande mäklarkontor.