Svensk Fastighetsförmedling Huddinge

Svenskfast Huddinge
Betyg & rekommendationer

“Marianne är en väldigt proportionell mäklare som ingav förtroende. Väldigt intresserad och kunnig.”
- Susanne K. säljare av bostadsrätt

För dig som vill anlita den BÄSTA mäklaren

“Jag är jättenöjd med Nouri som skötte min försäljning och jag uppskattar att han var informativ inför försäljningen och lyssnade på mina önskemål. Jag kände mig väldigt trygg med Nouri och kan absolut rekommendera honom!”
- Choman B. säljare av bostadsrätt

För dig som vill anlita den BÄSTA mäklaren

“Sabina är en bra mäklare som har engagemang och ger aldrig upp. Hon är bra i kontakten och vi är nöjda. Kan rekommendera henne vidare till andra säljare.”
- Cecilia S. säljare av villa

För dig som vill anlita den BÄSTA mäklaren

“Jag fastnade för Sabinas personlighet och upplevde henne som en proffsig mäklare. Försäljningen gick bra och jag blev nöjd med slutpriset för bostaden. Sabina rekommenderar jag vidare!”
- Barbro A. säljare av villa

För dig som vill anlita den BÄSTA mäklaren

“Hela förloppet med Jens var lugnt och stabilt och han kunde besvara mina frågor väldigt bra. Jag fick ett gott förtroende för honom på en gång och han var både tydlig och rak. Rekommenderas!”
- Greger E. säljare av fritidshus

För dig som vill anlita den BÄSTA mäklaren

“Sabina var toppen som mäklare, lätt att komma i kontakt med och var bra på att följa upp. Rekommenderas!”
- Susanne N. säljare av villa

För dig som vill anlita den BÄSTA mäklaren

“Petra var fokuserad och snabb! Jag rekommenderar henne!”
- Gunnel P. säljare av bostadsrätt

För dig som vill anlita den BÄSTA mäklaren

“Sabina skötte allt ok.”
- Josefin M. säljare av bostadsrätt

För dig som vill anlita den BÄSTA mäklaren
Våra mäklare
Sabina Klingsell är mäklare på Svensk Fastighetsförmedling och förmedlar bostadsrätter, radhus, tomter, villor i Huddinge, Fullersta, Länna, Segeltorp, Skogås, Stuvsta, Trångsund och Vårby.
Mäklare Sabina KlingsellPetra Garpefors är mäklare på Svensk Fastighetsförmedling och förmedlar bostadsrätter, radhus, tomter, villor i Huddinge, Fullersta, Länna, Segeltorp, Skogås, Stuvsta, Trångsund och Vårby.
Mäklare Petra GarpeforsAli Nouri är mäklare på Svensk Fastighetsförmedling och förmedlar bostadsrätter, fritidshus, radhus, tomter, villor i Huddinge, Fullersta, Länna, Segeltorp, Skogås, Stuvsta, Trångsund och Vårby.
Mäklare Ali NouriMarianne Ky är mäklare på Svensk Fastighetsförmedling och förmedlar bostadsrätter, fritidshus, radhus, tomter, villor i Huddinge, Fullersta, Länna, Segeltorp, Skogås, Stuvsta, Trångsund och Vårby.
Mäklare Marianne KyJens Berg är mäklare på Svensk Fastighetsförmedling och förmedlar bostadsrätter, fritidshus, radhus, tomter, villor i Huddinge, Fullersta, Länna, Segeltorp, Skogås, Stuvsta, Trångsund och Vårby.
Mäklare Jens BergAnton Ström är mäklare på Svensk Fastighetsförmedling och förmedlar bostadsrätter, fritidshus, radhus, tomter, villor i Huddinge, Fullersta, Länna, Segeltorp, Skogås, Stuvsta, Trångsund och Vårby.
Mäklare Anton StrömGunilla Abejón är mäklare på Svensk Fastighetsförmedling och förmedlar bostadsrätter, fritidshus, radhus, tomter, villor i Huddinge, Fullersta, Länna, Segeltorp, Skogås, Stuvsta, Trångsund och Vårby.
Mäklare Gunilla AbejónNadja Alm är mäklare på Svensk Fastighetsförmedling och förmedlar bostadsrätter, fritidshus, radhus, tomter, villor i Huddinge, Fullersta, Länna, Segeltorp, Skogås, Stuvsta, Trångsund och Vårby.
Mäklare Nadja AlmWilliam Mazy är mäklare på Svensk Fastighetsförmedling och förmedlar bostadsrätter, fritidshus, radhus, tomter, villor i Huddinge, Fullersta, Länna, Segeltorp, Skogås, Stuvsta, Trångsund och Vårby.
Mäklare William MazyMäklarOfferter är en kostnadsfri tjänst för dig som inför en bostadsförsäljning vill jämföra och få offerter från mäklare i Huddinge.
Svensk Fastighetsförmedling Huddinge
Forelltorget 2
14128 Huddinge
Är du kontorschef på Svensk Fastighetsförmedling Huddinge?
Logga in och redigera kontorets presentationen här.