Mäklare (10)
Följande fastighetsmäklare jobbar på Fastighetsbyrån Bromma & Essingen.


Rekommendationer (8)
Mäklarna på Fastighetsbyrån Bromma & Essingen har fått följande rekommendationer från tidigare säljare och köpare.
Josef var jätte aktiv, ordnade fina bilder och supportade oss i försäljningen. Rekommenderar absolut!
Josef skötte allt utmärkt, lyhörd och tillmötesgående.
Jag fick ett gott intryck av Christopher under hela försäljningen. Han var bra på att hålla kontakten och det kändes tryggt att sälja med honom och jag rekommenderar honom vidare till andra säljare.
James genomförde försäljningsprocessen väldigt bra och allt var smidigt!
Jag tycker att Robin var toppen! Helheten kändes jättebra, det kändes lätt allting. Försäljningen gick fort. Jag rekommenderar Robin vidare.
Jag kan absolut rekommendera Robin som mäklare. Han var bra på att lyssna - inte alls påstridig. Han kändes mer som en vän. Robin skötte försäljningen bra!
Kontaktuppgifter
Vår unika matchningstjänst hjälper dig att enkelt jämföra och hitta rätt mäklare.
Mäklare är ofta områdesbundna och specialiserade på specifika bostadstyper. Vår unika matchningstjänst hjälper dig jämföra och hitta mäklare med rätt expertis i just ditt område.
Hitta mäklare
Köpa eller sälja bostad? På MäklarOfferter hittar du alla mäklare i Sverige

Att välja rätt mäklare är avgörande för att din bostad ska säljas snabbt, tryggt och såklart till ett så högt försäljningspris som möjligt.
Läs hela artikeln