Presentation
Olle Almqvist har varit registrerad fastighetsmäklare sedan 2005 och är verksam hos Mäklarhuset Sundsvall. Som mäklare i Sundsvall förmedlar han olika typer av bostäder, bland annat bostadsrätter, fritidshus, radhus och villor. Enligt vår statistik har han under de senaste månaderna bland annat sålt tvåor när det gäller bostadsrätter.
För dig som funderar på att sälja bostad erbjuder han flera olika arvodesmodeller: fast arvode, arvode som procent av slutpriset samt provisionstrappa. Olle Almqvist har fått 2 rekommendationer från tidigare köpare och säljare.
Ska du sälja bostad?
Skicka en kostnadsfri offertförfrågan till Olle Almqvist, så att du kan jämföra och välja den bästa mäklaren till din bostadsförsäljning!
Begär offertDin förfrågan skickas specifikt till Olle Almqvist samt andra mäklare som är specialiserade på den typ av objekt du vill sälja. Du kan få upp till fem offerter, helt gratis och ej bindande.
Rekommendationer (2)
Olle Almqvist har fått följande rekommendationer från tidigare säljare och köpare.
Olle var väldigt service minded och skötte allt väldigt bra och tog hand om hela försäljningen på bästa sätt. Mycket nöjd.
Olle gav ett professionellt intryck. Han var väldigt engagerad och gjorde ett bra jobb genom hela affären.
Objekttyper
Olle förmedlar följande objekttyper.
Arvodestyper
Olle erbjuder sig att mäkla under följande ersättningsformer.
Kontakta Olle
Vår unika matchningstjänst hjälper dig att enkelt jämföra och hitta rätt mäklare.
Här jobbar Olle
Olle Almqvist är verksam som mäklare på följande mäklarkontor.
