Om Louise Sundberg
Vilken är den främsta anledningen till att man ska anlita Louise?
Mitt mål är alltid att få dig som säljare som allra nöjdast, både vad det gäller kvalité på mig som mäklare men också för att ni ska få högsta möjliga slutresultat!
Vad skiljer Louise Sundberg från andra mäklare?
Mitt mål är inte bara att få bostaden såld, utan att du som säljare ska få bäst betalt och bli överträffad av era förväntningar. Har man frågor eller funderingar så finns jag kontaktbar på telefon eller sms.
Vad har du att säga om området och bostadsmarknaden där du jobbar?
Som fastighetsmäklare är det mitt jobb att informera spekulanter inte bara om bostaden och bostadens guldkorn, utan även områdets guldkorn. Frågan är inte om man vill sälja något, frågan är vilket slutresultat man vill uppnå. Mitt jobb är att du som säljare ska få bäst betalt. Vill du veta mer om hur bostadsmarknaden i Trollhättan ser ut? Kontakta mig så berättar jag mer!
Hur marknadsför Louise sina bostadsförsäljningar?
Vi marknadsför bostadsförsäljningarna främst på våran hemsida - Svenskfast.se/trollhattan
Där ligger bostäderna oftast under Aktiv matchning, vilket betyder att vi aktivt letar efter rätt köpare under dina förutsättningar. I samband med att vi publicerar annonsen på våran hemsida så marknadsför vi även detta genom välplanerad AI-teknologi som våran tjänst då baseras på, den heter Smart-kampanj. Där marknadsför vi annonsen för rätt personer i rätt läge, oavsett vart dom befinner sig. Utöver detta har vi även ett brett spekulantregister som vi arbetar hårt med, troligtvis har vi redan rätt köpare för just din bostad. Bilderna tas av vår egna fotograf, där vi ser till att fota i rätt väder. Har man egna önskemål om ex drönarfilm eller moodfilm så löser vi självklart detta.
Uppgifterna ovan är lämnade av fastighetsmäklaren själv. Profilen uppdaterades 2022-05-12.

- Bostadsrätter
- Fritidshus
- Radhus
- Tomter
- Villor
- Trollhättan
- Söker du mäklare på andra platser: Hitta mäklare
- Fast arvode
- Rörligt mäklararvode (Fast procentsats)
- Arvodestrappa (Procentrappa)
Louise Sundberg
är mäklare på
Är du Louise Sundberg?
Logga in och redigera din presentation här.