
Vad tycker köpare och säljare om Linda?
Baserat på 1 omdöme har Linda 4,1 / 5i betyg och 1 rekommendationer.
Linda är väldigt trevlig, och hon kan verkligen sin sak! Hon skötte försäljningen hur bra som helst. Jag blev mycket nöjd och kan rekommendera Linda Segerdahl vidare!
| Registrerad sedan | 2018 |
| Antal år som mäklare | 7 år |
| Objektstyper | Bostadsrätt Fritidshus Radhus/parhus Tomt Villa |
| Arvodestyper | Fast arvode Procent av slutpriset Provisionstrappa |
| Antal sålda objekt | 10 |
| Snitt slutpris | 3 610 000 kr |
| Snitt kvadratmeterpris | 30 000 kr |
| Skillnad mellan utgångspris & slutpris | −0,2% |
Ska du sälja bostad?
Begär offertSkicka en kostnadsfri offertförfrågan till Linda Segerdahl för att jämföra mäklare inför din bostadsförsäljning.
Därför ska du anlita mig
Driven och noggrann. Vill alltid ge det lilla extra för att du som säljare ska bli 100% nöjd. För mig är det viktigt att lägga upp en försäljningsplan för att skapa utrymme för så många förhandlingslägen som möjligt.
Det här skiljer mig från andra mäklare
Är en riktig tävlingsmänniska som är målinriktad och som alltid vill prestera på topp. Att jag dessutom är utbildad civilekonom med en magister i marknadsföring ser jag som ett plus då jag ständigt utvärderar och vill förbättra den tjänst jag erbjuder.
Så marknadsför jag mina bostadsförsäljningar
Marknadsplanen ser olika ut beroende på objekt och kund. Vanligtvis börjar jag med fotografering, styling samt faktainsamling och därefter sker marknadsföring digitalt. Vi matchar objekten med tänkt målgrupp och skickar ut annons via sociala medier. Hemne och vår egna hemsida är de vanligaste köp- och säljplattformarna jag jobbar med. Ringa gamla kunder och de som matchar i vårt gedigna spekulantregister är allt som ofta en avgörande faktor.
Fastighetsmäklaren har själv skrivit presentationen.
Kontakta Linda Segerdahl
Jämför & hitta bästa mäklaren – helt gratis!Jämför mäklare gratis
Här jobbar Linda
Linda Segerdahl är verksam som mäklare på följande mäklarkontor.
