
Denise har ännu inga rekommendationer. Har du köpt eller sålt med Denise som mäklare? Lämna gärna ett omdöme.
Lämna omdömeÄr du Denise Edlind? Uppdatera din presentation och börja samla in omdömmen – Logga in här
| Registrerad sedan | 1994 |
| Antal år som mäklare | 31 år |
| Objektstyper | Bostadsrätt Fritidshus Radhus/parhus Tomt Villa |
| Arvodestyper | Fast arvode Procent av slutpriset Provisionstrappa |
Ska du sälja bostad?
Begär offertSkicka en kostnadsfri offertförfrågan till Denise Edlind för att jämföra mäklare inför din bostadsförsäljning.
Därför ska du anlita mig
Erfarenhet och kunskap från mer än 30 års arbete med försäljning och förvaltning av bostäder och lokaler.
Det här skiljer mig från andra mäklare
Min erfarenhet och stora intresse för affärer och människor uppskattas av mina kunder som jag tacksamt får rekommendationer och uppdrag från.
Har också satt flera prisrekord som uppmärksammats i både TV och press!
Så marknadsför jag mina bostadsförsäljningar
Eklund Stockholm New York är ett av marknadens mest välkända firmor i premiumsegmentet.
Våra objekt för maximal exponering via vår närvaro i sociala medier, hemsida, exponering i utvald press och vårt mycket stora kundregister.
Stor del av våra försäljningar sker underhand och jag jobbar aktivt med att matcha säljare och köpare.
Fastighetsmäklaren har själv skrivit presentationen.
Kontakta Denise Edlind
Jämför & hitta bästa mäklaren – helt gratis!Jämför mäklare gratis
Här jobbar Denise
Denise Edlind är verksam som mäklare på följande mäklarkontor.
