
Vad tycker köpare och säljare om Anna?
Baserat på 3 omdömen har Anna 4,3 / 5i betyg och 3 rekommendationer.
Anna beskrivs som en trevlig och ärlig mäklare som inger förtroende och sköter sitt uppdrag på ett bra och professionellt sätt. Säljarna uttrycker att de är nöjda med både samarbetet och försäljningsresultatet, och återkommande omdömen om att allt sköttes väldigt bra visar att Anna levererar en stabil och trygg tjänst som uppskattas av sina kunder.
Sammanfattningen av Annas omdömen är AI-genererad.
20 juli 2021
Sålde bostadsrätt i Annedal
Anna Johansson var trevlig, ärlig och därför valde vi henne som mäklare. Vi blev nöjda med försäljningen!
15 oktober 2019
Sålde bostadsrätt i Rambergsstaden
Anna var helt ok som mäklare! Nöjd.
31 oktober 2018
Sålde bostadsrätt i Göteborg
Anna skötte allt väldigt bra.
| Registrerad sedan | 2016 |
| Antal år som mäklare | 9 år |
| Objektstyper | Bostadsrätt Villa |
| Arvodestyper | Fast arvode Procent av slutpriset Provisionstrappa |
Ska du sälja bostad?
Begär offertSkicka en kostnadsfri offertförfrågan till Anna Johansson för att jämföra mäklare inför din bostadsförsäljning.
Anna Johanssons verksamhetsområden
Anna jobbar som mäklare i Kungsbacka.
Därför ska du anlita mig
Att jag alltid strävar efter att leverera höga slutpriser, Det är en trygghet för mig jag jobbar på en mäklarbyrå som enligt UC fått bäst betalt 11 år i rad, vilket är ett bevis på att vi gör faktiskt fungerar. Jag är en lokal mäklare i Tolered och Hildedal som är engagerad i området.
Det här skiljer mig från andra mäklare
Min energi och glädjen i jobbet!
Att sälja sin bostad kan vara både känsligt och stressande, det kan vara den största affären man gör i livet och det har jag full respekt för och därför mäklar jag alltid med noggrannhet och med hjärtat.
Så marknadsför jag mina bostadsförsäljningar
Det börjar med en grym styling för att få fram bostadens fulla potential för att attrahera så många som möjligt. Med våra proffsfotografer lyfter vi fram det som är unikt med just din bostad. Vi marknadsför i flera olika kanaler både på webben, genom utskick och gatuskyltar. Det mest unika är min egna kraft jag lägger ner på hitta fler spekulanter, både genom tidigare visningar, matchning i vårt eget system men också via kollegor och alla möten jag går på.
Fastighetsmäklaren har själv skrivit presentationen.
Kontakta Anna Johansson
Jämför & hitta bästa mäklaren – helt gratis!Jämför mäklare gratis
Här jobbar Anna
Anna Johansson är verksam som mäklare på följande mäklarkontor.

Vanliga frågor och svar om Anna Johansson
Hur erfaren är Anna som mäklare?
Hur länge har Anna jobbat som mäklare?
Vilka arvodestyper erbjuder Anna?
Vilka typer av bostäder säljer Anna?
I vilka områden jobbar Anna?
Vad ligger Annas genomsnittliga slutpriser på?
Vad ligger Annas genomsnittliga kvadratmeterpriser på?
Hur stor är skillnaden mellan utgångspris och slutpris för Anna?
Vad tycker kunderna om Anna?
Kunder beskriver Anna Johansson som:
- trevlig och ärlig mäklare
- valdes för sitt förtroendeingivande sätt
- sköter hela försäljningen väldigt bra
- skapar nöjda säljare
- trygg i sin mäklarroll
Hon har betyget 4,3 av 5 baserat på verifierade omdömen hos MäklarOfferter.