
Vad tycker köpare och säljare om Anna?
Baserat på 4 omdömen har Anna 4,4 / 5i betyg och 4 rekommendationer.
Säljare beskriver Anna som en mycket trevlig, trygg och erfaren mäklare som sköter hela försäljningsprocessen på ett bra och professionellt sätt. Hon håller en tät och tydlig kontakt genom hela affären, är snabb på att svara och upplevs som lojal och engagerad. Flera lyfter fram att kommunikationen fungerar utmärkt och att hon visar genuint intresse för bostaden, vilket gör att hon ibland upplevs mer som en kompis än som en traditionell mäklare. Även budgivningen beskrivs som mycket väl genomförd och sammantaget är säljarna väldigt nöjda med hennes insats.
Sammanfattningen av Annas omdömen är AI-genererad.
28 november 2022
Sålde bostadsrätt på Södermalm
Anna var jättetrevlig, kunnig och erfaren. Kändes supertrygg att ha henne som mäklare. Jag är väldigt, väldig nöjd.
13 oktober 2022
Sålde bostadsrätt på Östermalm
Anna skötte allt bra. Höll god kontakt genom hela affären och mycket trevlig.
6 augusti 2021
Sålde bostadsrätt på Norrmalm
Jag tycker Anna genomförde hela försäljningsprocessen bra och jag är bara nöjd med hennes insats!
16 juli 2021
Sålde bostadsrätt i Stockholm
Jag var mycket nöjd med mäklaren Anna Herin då hon var väldigt lojal, snabb på att svara och kommunikationen sinsemellan funkade hur bra som helst. Hon kändes mer som en kompis än en mäklare och visade verkligen intresse för bostaden. Dessutom var budgivningen fantastiskt bra gjord!
| Registrerad sedan | 2007 |
| Antal år som mäklare | 19 år |
| Objektstyper | Bostadsrätt Radhus/parhus Villa |
| Arvodestyper | Procent av slutpriset Provisionstrappa |
Ska du sälja bostad?
Begär offertSkicka en kostnadsfri offertförfrågan till Anna Herin för att jämföra mäklare inför din bostadsförsäljning.
Anna Herins verksamhetsområden
Anna jobbar som mäklare i Helsingborg, Östermalm, Båstad, Kungsholmen, Vasastan, Höganäs, Danderyd och Norrmalm.
Därför ska du anlita mig
Jag är en positiv och social person som strävar efter att bemöta andra som jag själv vill bli bemött. Genom erfarenhet vet jag vad som krävs för att skapa goda affärer och driva en effektiv budgivning.
Det här skiljer mig från andra mäklare
Jag som ansvarig mäklare besitter lång och gedigen erfarenhet inom bostadsförsäljning, sitter på ett stort nätverk och arbetar även internationellt, vilket skapar trygghet genom hela processen och ger extra kraft åt försäljningen.
Så marknadsför jag mina bostadsförsäljningar
Vi på Ambassadör Fastighetsmäkleri arbetar med noggrant utvalda fotografer och stylister som vi känner oss trygga med. Bilderna utgör det allra viktigaste första mötet med objektet och är avgörande i kombination med en välskriven och säljande text.
Ambassadör Fastighetsmäkleri paketerar varje annons på ett stilfullt och exklusivt sätt som attraherar rätt köpare. Vi har dessutom ett stort nätverk och många följare på vårt Instagramkonto, vilket fungerar mycket effektivt som marknadsföringskanal.
Fastighetsmäklaren har själv skrivit presentationen.
Kontakta Anna Herin
Jämför & hitta bästa mäklaren – helt gratis!Jämför mäklare gratis
Här jobbar Anna
Anna Herin är verksam som mäklare på följande mäklarkontor.
Vanliga frågor och svar om Anna Herin
Hur erfaren är Anna som mäklare?
Hur länge har Anna jobbat som mäklare?
Vilka arvodestyper erbjuder Anna?
Vilka typer av bostäder säljer Anna?
I vilka områden jobbar Anna?
Vad tycker kunderna om Anna?
Kunder beskriver Anna Herin som:
- jättetrevlig, kunnig och erfaren
- kändes supertrygg som mäklare
- höll god kontakt genom hela affären
- väldigt lojal och snabb på att svara
- kändes mer som en kompis än en mäklare
Hon har betyget 4,4 av 5 baserat på verifierade omdömen hos MäklarOfferter.
