MäklarOfferter

Adam Eriksson

Mäklare på Notar

Adam Eriksson
Notar

Därför ska du anlita mig

Jag är uppvuxen i Dalarna med ett starkt driv att lyckas med det jag tar mig an, oavsett om det gäller idrott eller att uppnå resultat i arbetet. Med flera års erfarenhet inom service och kundbemötande blev valet att bli fastighetsmäklare självklart för mig.

Det här skiljer mig från andra mäklare

För mig handlar yrket om mer än att sälja bostäder, det handlar om att bygga förtroende, skapa trygghet och se till att alla parter är nöjda. Varje affär är unik, därför anpassar jag mitt arbete efter just din bostad och dina behov för att det ska kännas rätt genom hela processen samtidigt som vi når högsta möjliga slutpris.

Så marknadsför jag mina bostadsförsäljningar

Försäljningarna syns överallt, på sociala medier, i brevlådan, på vår hemsida, Hemnet och allt man kan tänka sig. Med mitt stora spekulantregister kan jag tipsa om din bostad till spekulanter som varit intresserade av liknande objekt. Vi har även fotografer som filmar bostaden samtidigt som den fotograferas vilket förbättrar känslan för spekulanten.

Fastighetsmäklaren har själv skrivit presentationen.

Ska du sälja bostad?

Skicka en kostnadsfri offertförfrågan till Adam Eriksson, så att du kan jämföra och välja den bästa mäklaren till din bostadsförsäljning!

Begär offertPil

Din förfrågan skickas specifikt till Adam Eriksson samt andra mäklare som är specialiserade på den typ av objekt du vill sälja. Du kan få upp till fem offerter, helt gratis och ej bindande.

Rekommendationer (0)

Adam har ännu inga rekommendationer. Lämna gärna ett omdöme om du har haft Adam som mäklare.

Lämna omdöme

Här mäklar Adam Eriksson

Adam jobbar som mäklare i Uppsala.

Objekttyper

Adam förmedlar följande objekttyper.

Bock
Bostadsrätt
Bock
Fritidshus
Bock
Radhus/parhus
Bock
Tomt
Bock
Villa

Arvodestyper

Adam erbjuder sig att mäkla under följande ersättningsformer.

Bock
Fast arvode
Bock
Procent av slutpriset
Bock
Provisionstrappa
Svårt att välja mäklare? Hitta och jämför mäklare gratisBörja härPil

Kontakta Adam

Ska du sälja bostad? Jämför flera mäklareJämför mäklarePil

Vår unika matchningstjänst hjälper dig att enkelt jämföra och hitta rätt mäklare.

Här jobbar Adam

Adam Eriksson är verksam som mäklare på följande mäklarkontor.

Notar Uppsala
Stjärna4/5
Notar UppsalaVaksalagatan 28, 753 31 UppsalaBrev uppsala@notar.seTelefon 018 - 430 10 50
Tjänsten är gratisInga förpliktelserSpara tid & pengarFå högre försäljningspris
Jämför mäklare