MäklarOfferter

Agency by A

Agency by A
BetygStjärna4,5/5
Mäklare1
Agency by A föddes ur en dröm om att skapa en unik kundupplevelse. Att jobba med oss skall vara inspirerande och roligt för både köpare som säljare. Vi vill göra något annorlunda i branschen. För oss är det kombinationen av en duktig säljare tillsammans med unik, lekfull design. Med tio års erfarenhet som mäklare vet vi hur din försäljningsresa skall anpassas på bästa sätt. Detta gör att din resa med oss skall bli just det vi drömmer om – lättsamt, roligt och okomplicerat.

Mäklare (1)

Följande fastighetsmäklare jobbar på Agency by A.

Amanda Rabogliatti
Amanda RabogliattiBrevamanda@agencybya.seTelefon072 - 355 00 11
Stjärna4,5/5
Begär offertPil

Rekommendationer (7)

Mäklarna på Agency by A har fått följande rekommendationer från tidigare säljare och köpare.

Stjärna4,5 / 5Baserat på 8 omdömen
Henrik S.+6 mån.
Sålde bostadsrätt i Göteborg

Jag tycker att Amanda var allmänt pålitlig och att hon gjorde det som behövdes i försäljningen. Hon hade koll då hon sålt väldigt mycket bostäder i mitt hus. Rekommenderar henne vidare!

Henrik rekommenderar mäklaren Amanda Rabogliatti.
Malin H.+6 mån.
Sålde bostadsrätt i Göteborgs Sankt Pauli

Amanda skötte allting jättebra genom hela processen och jag kan absolut rekommendera henne vidare. Jag känner mig nöjd!

Malin rekommenderar mäklaren Amanda Rabogliatti.
Marie-Louise K.+6 mån.
Sålde bostadsrätt i Göteborg

Amanda var engagerad och försäljningen gick snabbt! Hon hade ett stort kontaktnät! Jag rekommenderar henne.

Marie-Louise rekommenderar mäklaren Amanda Rabogliatti.
Antonius K.+6 mån.
Sålde bostadsrätt i Göteborg

Amanda var jättetrevlig och professionell! Jag rekommenderar henne.

Antonius rekommenderar mäklaren Amanda Rabogliatti.
Barbro A.+6 mån.
Sålde bostadsrätt i Björkekärr

Amanda var informativ och handlingskraftig. En skicklig mäklare!

Barbro rekommenderar mäklaren Amanda Rabogliatti.
Isabell M.+6 mån.
Sålde bostadsrätt i Härlanda

En bra representant och bra förtroende för att sälja den typen av lägenhet som skulle säljas. Förstod livslivssituation som tidigare student. Mitt första intresse var att hitta en mäklare med lågt arvode , men efter att ha träffat Amanda så ändrade jag min utgångspunkt. Mycket nöjd och rekommenderar Amanda.

Isabell rekommenderar mäklaren Amanda Rabogliatti.
Vi hjälper dig spara tid och jämföra mäklareJämför mäklare nuPil
Stjärna4,8/5 i betyg baserat på 16700+ omdömen

Kontaktuppgifter

Adress:C/O United Spaces, Pumpgatan 1417 55 GöteborgKarta
Ska du sälja bostad? Jämför flera mäklareJämför mäklarePil

Vår unika matchningstjänst hjälper dig att enkelt jämföra och hitta rätt mäklare.

Visste du att?

Mäklare är ofta områdesbundna och specialiserade på specifika bostadstyper. Vår unika matchningstjänst hjälper dig jämföra och hitta mäklare med rätt expertis i just ditt område.

Hitta rätt mäklarePil

Hitta mäklare

Köpa eller sälja bostad? På MäklarOfferter hittar du alla mäklare i Sverige

Kartmarkering
Välja mäklare – bästa tipsen och viktiga saker att tänka på
MäklareVälja mäklare – bästa tipsen och viktiga saker att tänka på

Att välja rätt mäklare är avgörande för att din bostad ska säljas snabbt, tryggt och såklart till ett så högt försäljningspris som möjligt.

Läs hela artikelnPil