
Vad tycker köpare och säljare om Kerry?
Baserat på 1 omdöme har Kerry 4,1 / 5i betyg och 1 rekommendationer.
Kerry gjorde ett utmärkt jobb!
| Registrerad sedan | 1985 |
| Antal år som mäklare | 40 år |
| Objektstyper | Bostadsrätt Fritidshus Radhus/parhus Tomt Villa |
| Arvodestyper | Fast arvode Procent av slutpriset Provisionstrappa |
Ska du sälja bostad?
Begär offertSkicka en kostnadsfri offertförfrågan till Kerry Leijon för att jämföra mäklare inför din bostadsförsäljning.
Därför ska du anlita mig
Jag har arbetat som fastighetsmäklare sedan 1985 och har mycket lång erfarenhet att försäljning samt utveckling av mäklartjänsten. Jag arbetar mycket med vanliga bostadsförsäljningar som Villa, Radhus och Bostadsrätter samt försäljning, Se utförligare beskrivning på www.bokedjan.se
Jag har verkat som fastighetsmäklare sedan 1985 och därav varit verksam i över 36 år. Förutom förmedlingsarbetet har jag utvecklat BOkedjans affärsstrategi för lyckade bostadsförsäljningar. Jag har personligen sålt ca 3000 bostäder och medverkat vid mer 9000 bostadsaffärer tillsammans med kollegor under min Karriär. Jag arbetar både själv eller tillsammans med en kollega och utarbetar då en speciell strategi för varje objekt för att få maximalt betalt och är den som normalt slutförhandlar med köparen för att få ett maximalt pris.ar av kommersiella fastigheter.
Det här skiljer mig från andra mäklare
Mycket lång erfarenhet av försäljning av olika typer av bostäder.
Så marknadsför jag mina bostadsförsäljningar
Hemnet, Egna hemsidan, kundregister m.m.
Fastighetsmäklaren har själv skrivit presentationen.
Kontakta Kerry Leijon
Jämför & hitta bästa mäklaren – helt gratis!Jämför mäklare gratis
Här jobbar Kerry
Kerry Leijon är verksam som mäklare på följande mäklarkontor.
