Hitta bästa mäklaren i ditt område Tjänsten är gratis Inga förpliktelser Spara tid & pengar Få högre försäljningspris
Gustav Larsson, Mäklare på Erik Olsson Haninge
Toppmäklare

Gustav
Larsson
Mäklare på Erik Olsson Fastighetsförmedling

4,8 av 5 i betyg

Om Gustav Larsson

Vilken är den främsta anledningen till att man ska anlita Gustav?

Jag heter Gustav Larsson och arbetar som fastighetsmäklare på Erik Olsson. Jag är uppvuxen i Haninge och känner därför starka band till att arbeta här för att på bästa sätt kunna nyttja min lokalkännedom och kunskap i Kommunen.
Personliga kundrelationer, trygghet och en stark målsträvan är de 3 mest utmärkande egenskaperna som du hittar hos mig som fastighetsmäklare. Under hela min uppväxt så har idrott och framförallt ishockey varit en stor del av mitt liv vilket visar sig i mitt jobb som fastighetsmäklare då jag vet att resultat inte är något man får gratis, det kräver alltid ett hårt och strukturerat arbete samt en rejäl vinnarskalle.
Att få hjälpa människor med deras livs affär och känna deras tacksamhet och glädje, är en känsla man aldrig får nog av. Denna “segerkänsla” driver oss framåt och gör att vi lever med fastighets- och bostadsaffärer dygnet runt.
Välkommen att kontakt mig!

Vad skiljer Gustav Larsson från andra mäklare?

Väljer du att anlita mig som fastighetsmäklare så garanterar du dig själv en trygg & strukturerad affär.
Genom att anlita mig så får du en fastighetsmäklare som prioriterar lagarbete, som är den stora grunden till att vi också kommer kunna få ett högt slutpris. Här får du en fastighetsmäklare som alltid är kontaktbar via telefon, sms & mejl och ser till att du som säljare alltid har senaste informationen om din affär samt att du kan känna dig trygg med att alla potentiella köpare kommer få bästa möjlig hjälp för att kunna genomföra köpet av just din bostad!
Välkommen att kontakta mig om du prioriterar en trygg & strukturerad affär fri från problem och till ett högt slutpris!

Hur marknadsför Gustav sina bostadsförsäljningar?

Via samtliga digitala kanaler på marknaden.

Uppgifterna ovan är lämnade av fastighetsmäklaren själv. Profilen uppdaterades 2023-04-05.

Gustav säljer
Objekttyper
  • Bostadsrätter
  • Fritidshus
  • Radhus
  • Tomter
  • Villor
På följande platser
  • Haninge
  • Huddinge
  • Tyresö
  • Söker du mäklare på andra platser: Hitta mäklare
Gustav erbjuder Följande arvodestyper
  • Fast arvode
  • Rörligt mäklararvode (Fast procentsats)
  • Arvodestrappa (Procentrappa)

Svårt att välja mäklare?

Hitta & jämför mäklare gratis

Gustav Larsson
är mäklare på

Är du Gustav Larsson?
Logga in och redigera din presentation här.