
Gabriella har ännu inga rekommendationer. Har du köpt eller sålt med Gabriella som mäklare? Lämna gärna ett omdöme.
Lämna omdömeÄr du Gabriella Svärdh? Uppdatera din presentation och börja samla in omdömmen – Logga in här
| Registrerad sedan | 2024 |
| Antal år som mäklare | 2 år |
| Objektstyper | Bostadsrätt Fritidshus Radhus/parhus Tomt Villa |
| Arvodestyper | Fast arvode Procent av slutpriset Provisionstrappa |
Ska du sälja bostad?
Begär offertSkicka en kostnadsfri offertförfrågan till Gabriella Svärdh för att jämföra mäklare inför din bostadsförsäljning.
Gabriella Svärdhs verksamhetsområden
Gabriella jobbar som mäklare på Lidingö.
Därför ska du anlita mig
Jag heter Gabriella och bor idag på Lidingö med min familj idag. Har bott på Östermalm och i Vasastan i många år så jag kan livet mellan husen innan och utan. Har universitetsstudier från Stockholm & i New York och har lång arbetslivserfarenhet i ledande positioner inom affärsutveckling och digital transformation. För mig är det oerhört viktigt att hjälpa mina kunder att göra sitt livs bästa och smidigaste affär med pålitlighet och ärlighet.
Det här skiljer mig från andra mäklare
Som person är jag den som går en extra mil för mina kunder och finns där genom hela processen som en trygga och pålitlig mäklare för att det ska bli en upplevelse bortom det vanliga.
Så marknadsför jag mina bostadsförsäljningar
Vi har ett eget upparbetat stort närverk och via SoMe samt andra digitala plattformar efter behov.
Fastighetsmäklaren har själv skrivit presentationen.
Kontakta Gabriella Svärdh
Jämför & hitta bästa mäklaren – helt gratis!Jämför mäklare gratis
Här jobbar Gabriella
Gabriella Svärdh är verksam som mäklare på följande mäklarkontor.

