Hitta bästa mäklaren i ditt område Tjänsten är gratis Inga förpliktelser Spara tid & pengar Få högre försäljningspris
Andreas Klövenäs, Mäklare på Fastighetsbyrån Gävle

Andreas
Klövenäs
Mäklare på Fastighetsbyrån

Om Andreas Klövenäs

Vilken är den främsta anledningen till att man ska anlita Andreas?

Främsta anledningen till att anlita mig som fastighetsmäklare är att man som säljare kan känna trygghet genom hela affären och med ständig återkoppling, samt att jag kommer göra allt för att lyckas få till det högsta möjlig slutpris på din bostad.

Vad skiljer Andreas Klövenäs från andra mäklare?

Drivet och engagemanget i varje affär. Varje affär är unik och egen i sig så om man anlitar mig då får man en mäklare som alltid är påkopplad och lyhörd för att anpassa försäljningen utifrån sina egna behov.

Jag anpassar visningar utifrån spekulanterna. Där av kan man förväntas sig att visningarna sker kvällar som helger.

Jag är alltid anträffbar via telefon, sms eller mail, så finns det frågor eller funderingar så behöver man inte tveka att höra av sig!

Hur marknadsför Andreas sina bostadsförsäljningar?

Jag marknadsför mina bostadsförsäljningar via vår hemsida, fastighetsbyran.com, Hemnet, Facebook och Instagram. Bilderna är tagna av en professionell fotograf för att få fram detaljerna i bostaden!

Uppgifterna ovan är lämnade av fastighetsmäklaren själv. Profilen uppdaterades 2023-05-24.

Andreas säljer
Objekttyper
  • Fritidshus
  • Radhus
  • Tomter
  • Villor
På följande platser
  • Gävle
  • Älvkarleby
  • Söker du mäklare på andra platser: Hitta mäklare
Andreas erbjuder Följande arvodestyper
  • Fast arvode
  • Rörligt mäklararvode (Fast procentsats)
  • Arvodestrappa (Procentrappa)

Svårt att välja mäklare?

Hitta & jämför mäklare gratis

Andreas Klövenäs
är mäklare på

Är du Andreas Klövenäs?
Logga in och redigera din presentation här.